Systenn schreef op 3 January 2010 - 19:02 #2482296
Avatar
2801 berichten
Te enthousiast
RTV Rijnmond schreef:
Een 17-jarig meisje uit Rotterdam is zondagavond zwaar gewond geraakt na een aanrijding op de Spinozaweg.

Rond tien uur stopte de bus waar het slachtoffer inzat voor de verkeerslichten. De Rotterdamse vroeg aan de chauffeur of zij mocht uitstappen.

Toen zij voor de bus langs het zebrapad opliep sprongen de verkeerslichten op groen. Een auto op de linker weghelft, bestuurd door een 23-jarige Rotterdammer, kon niet meer tijdig stoppen voor het meisje.

Het slachtoffer liep zwaar hoofdletsel op en is overgebracht naar het Erasmus MC. De Technische Ongevallendienst stelt een nader onderzoek in.

Helaas heb ik net te horen gekregen dat ze is overleden in haar coma. Als ze uit haar coma was ontwaakt wat haast onwaarschijnlijk was (ze zat er 85% in) dan zou ze direct te overlijden of zwaar gehandicapt zijn geweest.
Toch best heftig niet alleen voor het slachtoffer maar ook voor de buschauffeur en de bestuurder van de auto.
ntrz schreef op 3 January 2010 - 19:04 #2482299
Avatar
3752 berichten
Vierkante ogen
zondagavond 10 uur?

toekomst bericht? wtf???
Systenn schreef op 3 January 2010 - 19:05 #2482301
Avatar
2801 berichten
Te enthousiast
ntrz schreef:
zondagavond 10 uur?

toekomst bericht? wtf???

Als je nieuw nieuws meld moet je toch ook het oude erbij vermelden als denk ik 90% niet weet waar t over gaat ?
ntrz schreef op 3 January 2010 - 19:07 #2482302
Avatar
3752 berichten
Vierkante ogen
nou, thad alsnog n fout kunnen zijn, en dat jij gewoon snel op een of andere manier tehoren heb gekregen dat ze dood is :)

maar iig, wat een afschuwelijk verhaal:(
jiep schreef op 3 January 2010 - 19:07 #2482303
Avatar
3236 berichten
Vierkante ogen
ntrz schreef:
zondagavond 10 uur?

toekomst bericht? wtf???
hier een duidelijk, maar triest voorbeeld, van alzheimer op jonge leeftijd.
er bestaat in zijn wereld geen vorige week meer :(


Laatst gewijzigd op 3 January 2010 - 19:10

ntrz schreef op 3 January 2010 - 19:09 #2482305
Avatar
3752 berichten
Vierkante ogen
Jiep, was dat niet die jonge die 3 weken terug vroeg waar hij moest gaan stappen?

ik ben t een beetje vergeten :(
xinneh schreef op 3 January 2010 - 19:29 #2482334
Avatar
6547 berichten
Professional
Wat kut zeg :(
12eaper schreef op 3 January 2010 - 19:29 #2482335
Avatar
200 berichten
Amateur
Een meisje uit Ridderkerk. Rip!
Systenn schreef op 3 January 2010 - 19:39 #2482352
Avatar
2801 berichten
Te enthousiast
12eaper schreef:
Een meisje uit Ridderkerk. Rip!

Rip Francis
voKUS schreef op 3 January 2010 - 19:43 #2482358
Avatar
2334 berichten
Te enthousiast
oMg 2012 komt al steeds dichterbij en er gebeuren steeds meer gekke dingen oMg CoNsPiRaCy~~~!!!
V1RT schreef op 3 January 2010 - 19:48 #2482364
Avatar
3525 berichten
Vierkante ogen
voKUS schreef:
oMg 2012 komt al steeds dichterbij en er gebeuren steeds meer gekke dingen oMg CoNsPiRaCy~~~!!!

y al die zwervers die roepen einde is nabij... maby hebben ze gelijk spooooo00000ooooky!
jiep schreef op 3 January 2010 - 20:48 #2482433
Avatar
3236 berichten
Vierkante ogen
cezzmahn schreef:
jiep schreef:
wat een onboeiend nieuws btw... waarom post je dit?

er gaan wel meer meisjes dood..

khoop dat jou zusje ook doodgaat retard
me zusje ligt sinds vorige week zaterdag met leukemie in het ziekenhuis, tnx... (geen aandacht en het is echt zo, maar ik zeg het even dat je weet wat je zegt)
maar als die dood gaat hoop ik niet dat het in de krant komt...
faithjez schreef op 3 January 2010 - 20:50 #2482434
Avatar
9014 berichten
Gamelux Elite
jiep schreef:
cezzmahn schreef:
jiep schreef:
wat een onboeiend nieuws btw... waarom post je dit?

er gaan wel meer meisjes dood..

khoop dat jou zusje ook doodgaat retard
me zusje ligt sinds vorige week zaterdag met leukemie in het ziekenhuis, tnx... (geen aandacht en het is echt zo, maar ik zeg het even dat je weet wat je zegt)
maar als die dood gaat hoop ik niet dat het in de krant komt...

Sterkte man, geen leuke ziekte :( Daarnaast heb je voor de rest wel gelijk over dit nieuwsbericht. Het is gewoon een ongeluk, gebeurt vrijwel dagelijks :/


Laatst gewijzigd op 3 January 2010 - 20:51

p0ent schreef op 3 January 2010 - 20:56 #2482438
Avatar
8848 berichten
Gamelux Elite
interessante woordkeuze

Ik snap ook niet waarom dit hier wordt gepost..

is meer een beetje iets voor RTV Rijnmond
12eaper schreef op 3 January 2010 - 22:28 #2482494
Avatar
200 berichten
Amateur
Systenn schreef:
12eaper schreef:
Een meisje uit Ridderkerk. Rip!

Rip Francis
Sterkte man.
vinx schreef op 3 January 2010 - 22:36 #2482500
Avatar
4344 berichten
Vierkante ogen
dacht ik even dat gamelux vooruit gang ging boeken in 2010 qua topics. niet dus :(
pentaw1nz schreef op 3 January 2010 - 22:37 #2482504
Avatar
6910 berichten
Professional
RIP :(
aXed schreef op 3 January 2010 - 22:41 #2482510
Avatar
1623 berichten
Net 1337 geweest
Damn en ik kan me dat niet voorstellen man als een vriendin of vriend ineens aangereden word en overlijd. Echt onvoorstelbaar...

RIP girl without a name. :cry:
jARON schreef op 3 January 2010 - 22:43 #2482511
Avatar
5493 berichten
Honorary Gamelux Member
unlucky, ken je dr of waarom post je dit?
mark aka mh schreef op 3 January 2010 - 23:23 #2482548
Avatar
4857 berichten
Vierkante ogen
hahaha , ooh die reactie`s hier.

Ul voor familie en nabestaande , Jiep sterkte man , ken ook iemand die heb die is er weer redelijk boven op.
maja blijft erg.
V1RT schreef op 4 January 2010 - 00:55 #2482607
Avatar
3525 berichten
Vierkante ogen
vinx schreef:
dacht ik even dat gamelux vooruit gang ging boeken in 2010 qua topics. niet dus :(

dat zal in 2011 niet gebeuren evenmin in 2012 want dan vergaat de aarde... it's true!
MR.3i schreef op 4 January 2010 - 01:26 #2482614
Avatar
5776 berichten
Professional
voKUS schreef:
oMg 2012 komt al steeds dichterbij en er gebeuren steeds meer gekke dingen oMg CoNsPiRaCy~~~!!!

ik true henk
SnakeZzZz schreef op 4 January 2010 - 04:26 #2482630
Avatar
9047 berichten
Gamelux Elite
sja ul
th_dd schreef op 4 January 2010 - 04:58 #2482631
Avatar
652 berichten
Veel vrije tijd
mark aka mh schreef:
hahaha , ooh die reactie`s hier.

Ul voor familie en nabestaande , Jiep sterkte man , ken ook iemand die heb die is er weer redelijk boven op.
maja blijft erg.

wow das helemaal erg RIP voor diegene man echt kudt ik ken iemand die had en die is er aan kapodt gegaan
SkaffaP schreef op 4 January 2010 - 06:49 #2482634
Avatar
302 berichten
Hobbyist
jiep schreef:
wat een onboeiend nieuws btw... waarom post je dit?

er gaan wel meer meisjes dood..

als jouw zusje dood gaat vindt ik het onboeiend nieuws..... heb een beetje respect vriend.


RIP
Mercal schreef op 4 January 2010 - 07:47 #2482644
Avatar
2603 berichten
Te enthousiast
dit is eentje voor het UL topic
SkaffaP schreef op 4 January 2010 - 09:56 #2482676
Avatar
302 berichten
Hobbyist
Mercal schreef:
dit is eentje voor het UL topic

agree :o
Swiss schreef op 4 January 2010 - 10:00 #2482679
Avatar
1979 berichten
Net 1337 geweest
eerst links kijken dan rechts , dan weer links en dan oversteken
bijtJuhh schreef op 4 January 2010 - 10:13 #2482680
Avatar
1131 berichten
Bijna 1337
SkaffaP schreef:
jiep schreef:
wat een onboeiend nieuws btw... waarom post je dit?

er gaan wel meer meisjes dood..

als jouw zusje dood gaat vindt ik het onboeiend nieuws..... heb een beetje respect vriend.


RIP
Dat is ook niet boeiend nieuws. Wat kan het jou nu interesseren dat jantje of pietje aan de andere kant van het land wordt doodgereden?
jiep schreef op 4 January 2010 - 13:06 #2482744
Avatar
3236 berichten
Vierkante ogen
SkaffaP schreef:
jiep schreef:
wat een onboeiend nieuws btw... waarom post je dit?

er gaan wel meer meisjes dood..

als jouw zusje dood gaat vindt ik het onboeiend nieuws..... heb een beetje respect vriend.


RIP
vindT jij dat ja? :)
en je geeft me net gelijk, tnx

Registreer een account om te kunnen reageren

Om te kunnen reageren op Gamelux heb je een account nodig. Lees alles over de voordelen op de registratie pagina.

-->