copyrightklein.jpg Lockon is de volgende persoon die ik interview i.v.m. de NWD Coverage. De meesten onder jullie kennen deze speler wellicht van zijn ex-clans digitalMind of &co. Momenteel speelt hij bij Copyright, waarover het grootste deel van dit interview zal gaan. Wij van gamelux wensen hen alvast veel geluk op NWD (zoals we bij elke clan doen). - Hoi Lockon, stel jezelf eens even voor aan de mensen die je niet kennen. Hallo ik ben Martin Pruim, de meeste kennen me misschien van clan digitalMind of &co (qooxe) En ik speel nu al een redelijk lange tijd voor de clan Copyright-gamer waar ik het goed naar mijn zin heb. - Hoe lang bestaat Copyright al en op welk niveau denk je op dit moment te zitten? Welke plaats zou je minimaal willen behalen op NWD? Copyright bestaat sinds april 2005 en is sindsdien eigenlijk al met dezelfde lineup samen. Het niveau op dit moment zal niet te genieten zijn. omdat we sinds Drome geen pcw meer hebben gespeeld i.v.m. vakanties etc. Vanaf maandag de 29e hebben we 1 week de tijd om ons voor te bereiden, omdat we vanaf dan weer compleet zijn. Woensdag 31 augustus hebben we een bootcamp in ons internet cafe www.NEObarneveld.nl waar we de hele dag aan voorbereiding zullen werken. Ik denk dat wij niet tevreden zullen zijn met een 4e plaats op NWD. - Hoe zit het met jullie team, kennen jullie elkaar irl? Hoe is de 'team spirit' op lans etc.? Aanvankelijk kenden eigenlijk alleen nickM en niBOR elkaar irl. Maar sinds we als team bij elkaar zijn, spreken we wel regelmatig af om uit te gaan of wat dan ook. Ik denk dat we mede door onze 'team spirit' Drome hebben gewonnen. Alles ging eigenlijk gezamelijk met de hele groep (behalve slapen en douchen voor de jokers), waar we ook redelijk wat positieve reacties op kregen van andere teams op drome. - Kan je even voor elke speler van Copyright een beschrijving geven van hoe jij over hem denkt?
  • niBOR: Geeft samen met mij de leiding ingame, strakke aim en erg goede en slimme teamspeler.
  • Silent: Erg rustige en zeer gemotiveerde speler die binnen ons team bekend staat om zijn erg snelle reflexes.
  • nickM: Staat binnen ons team bekend om zijn zeer aggresieve maar beheerste speelstijl en goede aim.
  • tommeh: Zeer stabiele speler met nette aim die elke ronde wel goed is voor een aantal frags.
- Zoals je waarschijnlijk wel al hebt gehoord komen er redelijk veel goede clans naar NWD. Welke clan verwacht je dat de moeilijkste partij zal zijn en tegen welke clan wil je zeker wel eens spelen (en welke juist niet)? Zowieso vinden we het niet nodig om clans te ontwijken. We willen zelf erg graag tegen Clan-it en CEA spelen. Clan-it om hopelijk te laten zien dat we internationaal ook iets zouden kunnen presteren en natuurlijk om ervan te leren. En CEA om ons op Nederlands niveau te bewijzen. - Wat verwacht je van NWD in het algemeen? Zijn er bepaalde zaken waar je naar uitkijkt? Ik denk dat Networkingday dit jaar qua CS compo zoieso erg goed is georganiseerd, vooral ook omdat Gamelux de touwtjes in handen heeft. Verder kijk ik er zelf erg naar uit om op de compo pc's te spelen. - Wat denk je dat de investering van Club3D in Evolution 3 oplevert voor de Nederlandse e-Sports scene? Ik denk dat het een grote stap voorwaarts is, omdat er nu voor het eerst door een groot bedrijf een riante sponsoring wordt toegekent aan een LAN-organisatie die op haar beurt weer de gamers zal motiveren om beter te worden. Bedankt Club3D! lockon.jpg- Nog enige shoutouts, bedankjes, o.i.d.? Ik wil graag onze sponsoren Corepad.com, Powerballwinkel.nl, icomputers.nl, NEObarneveld.nl en Host-Masters.net bedanken! Bedankt voor het interview & cu @ NWD!