Bijna alle ESWC kwalificaties zijn gehouden. Het Dreamhack evenement afgelopen weekend vulde de laatste gaten in de uitgenodigde en gekwalificeerde teams en spelers aan. De kwalificaties zijn over heel de wereld gehouden voor Counter-Strike 1.6 (mannen en vrouwen), WarCraft III TFT, Quake 4, Trackmania Nations, Gran Turismo 4 en Pro Evolution Soccer 5. SK-Gaming heeft een lijst gemaakt van alle deelnemende teams en spelers van alle games. Deze lijst kan je hier vinden.

Ongeveer 612 spelers zullen bijeen komen om in een van 's werelds grootste evenement te strijden voor de hoofdprijs. Hieronder vind je de gekwalificeerde teams en spelers voor Counter-Strike Male, Counter-Strike Female en WarCraft III.

Counter-Strike Male:

01. United States - Complexity (Defending Champions)
02. Algeria - Mooms
03. Australia - Function Zero
04. Austria - Team DRW
05. Belarus - Ultimo
06. Belgium - Digital Mind
07. Bosnia - Eu4ia
08. Brazil - MiBR
09. Bulgaria - True Legend Stars
10. Canada - Evil Geniuses
11. Caribbean - Fighting Bears
12. China - wNv Gaming
13. Cyprus - Haemophilia
14. Denmark - Spirit of Amiga
15. Finland - Astralis
16. France - JAS Webone
17. France - Atlanteam
18. Germany - Alternate Attax
19. Germany - mTw
20. India - A plus E
21. Israel - Galacticos
22. Macedonia - Simplex
24. Malaysia - Hybrid
25. Morocco - More Than Players
26. Netherlands - Conzto
27. Norway - H2K Aftermath
28. Poland - Team Pentagram
29. Portugal - Exotic Island
30. Russia - Virtus.pro
31. Saudi Arabia - Magha Net
32. Serbia Montenegro - 4 Glory
33. Singapore - Team Titans
34. South Africa - Damage Control
35. South Korea - Lunatic-Hai
36. Spain - TBA*
37. Sweden - NiP
38. Sweden - Fnatic
39. Switzerland - Fragbox
40. Tunisia - Tagless
41. United States - Team 3D
42. United States - Jax Money Crew
43. Ukraine - Amazing Gaming
44. United Kingdom - 4Kings

* De Spaanse Counter-Strike qualifier moet nog gehouden worden.

Counter-Strike Female:

01. United States - Girls Got Gaming (Defending Champions)
02. Poland - Fear Factory Badgirls (Invite)
03. Canada - Burntpink (Invite)
04. Taiwan - Definite Sanctity (Invite)
05. Denmark - Aurora Gaming (Invite)
06. United States - Arete (Invite)
07. Norway - Fainted ~ Invite
08. United Kingdom - Girls of Destruction (Invite)
09. Chile - Femin Aim (Invite)
10. Netherlands - Me Ladies (Invite)
11. Denmark - Cant Touch This (Invite)
12. Belgium - XPT Ladies
13. Brazil - LadieS
14. Bulgaria - Mania Bad Girls
15. China - Hacker Victory
16. France - Beat of the Best
17. Germany - Alternate Attax Women
18. Portugal - excello.DarkAngels
19. Russia - Megapolis
20. Serbia Montenegro - Mojo.Angels
21. Singapore - Team Titans Women
22. Spain - x6tence
23. Sweden - Les Seules
24. Switzerland - Shaka.Ladies

Warcraft TFT:

01. Netherlands - 4K.Grubby (Defending Champion)
02. Algeria - HUNTER
03. Austria - AoD.Firestrike
04. Belarus - LanFan.NightWolf
05. Belarus - Spirit
06. Belgium - xTx
07. Bosnia - Silence
08. Brazil - u5.PaTo
09. Bulgaria - fnatic.DIDI8
10. Bulgaria - SK.Insomnia
11. Canada - xLo.apm
12. Caribbean - Mytyc
13. China - WE.suhO
14. China - WE.Sky
15. Croatia - 4K.ZeusBjarke
17. Denmark - MYM]Ciara
18. Egypt - zergle
19. Egypt - water-melon
20. France - 4K.ToD
21. France - Wolf
22. Germany - SK.Fire_de
23. India - Saint2k
24. India - Nickunj Bansal
25. Iran - CeNaRiUs
26. Iran - Clint
27. Italy - aShuN
28. Lebanon - NerzhuL
29. Lebanon - Poison
30. Macedonia - bote
31. Malaysia - stingray
32. Netherlands - Srs`Zerter
33. Netherlands - fnatic.RotterdaM
34. Norway - 4K.Creolophus
35. Portugal - Offman
36. Russia - mouz.TitaN
37. Saudi Arabia - Tastet
38. Saudi Arabia - Qoot
39. Serbia Montenegro - atr|Sweet
40. Singapore - gosubay
41. South Africa - Chase
42. South Korea - 4K.FoV
43. South Korea - MYM]Lucifer
44. Spain - LoL_vs_xD
45. Sweden - 4K.FuRy
46. Switzerland - HasuHasi
47. Switzerland - AoD.biGs
48. Tunisia - Viewtiful
49. United States - 3D.Shortround
50. United States - u5.NilknarfLP
51. Ukraine - SK.HoT
52. United Kingdom - Srs`DeMusliM
53. Vietnam - Balrog
54. Vietnam - Rua