timon3i FoM history

Goedemiddag bloglezers, Ik schrijf deze blog omdat over twee dagen weer een nieuwe editie van FOM begint. Het wordt voor mij de 5e keer dat ik aan een Frag-o-Matic LAN mee doe en het leek me wel leuk om mijn ervaringen en geschiedenis met de vorige vier edities waar ik was te delen. [b]Frag-o-Matic 10.0 – 1 t/m 3 februari 2008, Stadsfeestzalen Sint-Niklaas (BE)[/b] Dit was mijn eerste grote LAN die ik heb gewonnen. Ook was dit pas de tweede LAN waar ik naar toe ging om echt te spelen. Voor deze FOM ben ik alleen nog met Aware Gaming naar NetGamez 07A geweest, wat tevens de laatste ngz is geweest. Hier werden we derde. Op deze FOM editie speeldeik voor Wave eSports en onze lineup was evian, coretheking, haaan, timon, trinox, en als 6e man Miphidros. We waren dus met zijn 6en op die LAN. Als ik me goed herinner heeft Miphidros alleen in de poules één match gespeeld. Dit hadden we van te voren ook afgesproken en hij was er mee akkoord, maar wilde graag naar de LAN dus kwam die als 6e man mee. De eerste prijs op deze editie van FoM was 1.000 euro. Ik weet niet precies hoeveel teams er waren, maar de eerste ronde uit de bracket bestond uit 16 teams. Grootste kanshebbers waren denk ik ouN, her0, Sypher, dvotion en wij. Daarnaast had je ook nog goede teams als eMinded, vibes en paradisM. Jammer genoeg weet ik van veel teams de line ups niet meer. Het verloop van de bracket is terug te vinden in [url=http://www.gamelux.nl/topics/42502-CSS-FOM-poules-uitslagen/][b]dit[/b][/url] topic. Jammer genoeg staan daar de uitslagen niet bij. En toen der tijd nam ik nog niet van alle matches screenies dus de uitslagen van de matches weet ik niet meer. Als iemand toevallig nog een site weet die nu nog online staat en waar coverage is gedaan van deze LAN stuur me aub een pm! De eindstand van de LAN zag er als volgt uit: 1. [flag=nl] [b]Wave eSports[/b] 2. [flag=be] her0 3. [flag=nl] dvotion 4. [flag=be] Sypher 5/6. [flag=be] Vibes 5/6. [flag=be] paradisM 7/8. [flag=be] ouN 7/8. [flag=be] eMinded Natuurlijk was dit ook de LAN waarmee ik Niké naar een hoger level heb gebracht in de BLX css scene. [url=http://img227.imageshack.us/img227/7161/fom100.jpg][b]Hier[/b][/url] de teamfoto tijdens de prijsuitreiking. V.l.n.r. haaan, Miphidros, Trinox, Evian, manager van wave, manager van wave, coretheking, timon en kerel van FOM. [b]Frag-o-Matic 10.1 – 26 t/m 28 september 2008, Oktoberhallen Wieze (BE)[/b] Meer dan een half jaar na de overwinning op FoM 10.0 gingen Trinox en ik naar FoM 10.1 om onze titel te verdedigen. Ons team heette Frombehind? en naast ons twee speelden we met shadoN, martyy en resjah. Ik kan wel zeggen dat dit mijn grootste LAN faal tot nu toe is geweest. We kwamen om te winnen, maar kwam niet verder dan een 7/8ste plaats. Waarom we zo faalde is voor een deel te wijten aan de pc van Trinox. Hij had sowieso een shit pc die gemiddeld 50 fps draaide, maar op de één of andere manier werkte zijn Steam niet en we kregen het niet gefixed. Resjah had zijn laptop meegenomen en Trinox heeft alle wars daarop gespeeld. Dat trinox niet op zijn eigen pc speelde was duidelijk te merken en onze eerste loss kwam in de tweede ronde van de bracket. We speelden tegen 5D (CK, p3ngu, tOr, Tru3 & KSerox) op train, onze minst favoriete map. Nadat we CT side met 11-4 wonnen verloren we T side met 11-4 en in de overtime werden we met 4-1 afgemaakt. In de loser bracket wisten we nog één rondje verder te komen voordat we op Team Visualize (iD, VooDoo, Shifter, Freekje & Didi) stuitte. Na een totaal kansloze T side (2-13) en een verloren CT pistol was het al snel voorbij (2-16) en werden we 7/8ste samen met Defcom. De eindstand was als volgt: 1. [flag=be] Hardcore Style 2. [flag=be] Team Visualize 3. [flag=be] Motivated 4. [flag=be] 5D 5/6. [flag=be] Sypher 5/6. [flag=be] Lacuna esports 7/8. [flag=nl] [b]Frombehind?[/b] 7/8. [flag=be] Defcom Dit was niet alleen mijn slechtste LAN vanwege de faal in de compo. Ik weet dat ik een ontsteking in me mond had, waar ik de hele tijd erg veel last van had. Ook heb ik één van mijn slechtste nachten ooit beleefd in de auto van resjah. Het voelde als -10 en ik kon me amper bewegen. Ook nog eens zat een gordelhouder vast in me reet. Meer informatie over de CSS compo op deze LAN vind je op de website van [url=http://www.bescene.net/278/1-pagina_1][b]bescene.net[/b][/url] [b]Frag-o-Matic 11.0 – 20 t/m 22 februari 2009, Oktoberhallen Wieze (BE)[/b] Op deze editie ben ik met een mix geweest. We gingen puur voor de fun en de gezelligheid naar deze LAN. Ons team heette N.I.N.J.A. (waar de afkorting voor staat weet ExoFun misschien nog wel) en onze line up was db, Ex6TenZ, ExoFun, Saint en ik. Dit was de editie van FoM waar LLL (ex-fnatic), VeryGames en TCM ook waren. Dus een kans op de top5 met onze mix was sowieso erg klein. Uiteindelijk hebben we het nog helemaal niet zo slecht gedaan. We hebben in de poule van Cyber Legends (Freekje, Kakashi, Shinobi, Sunshine & scanntrax) en KaoS (kajsk1ng, foodas, brains, FlasHie & barchetta ). We hadden erg veel geluk tegen KaoS (16-14) en Ex6TenZ had nog een geweldige 1on5 en een 1on4. In de tweede ronde van de bracket moesten we weer tegen KaoS. Op dust2 lieten ze zien dat ze toch wel duidelijk beter waren dan ons (9-16). In de loser bracket moesten we tegen LaCuna (QsT, ed, Quick, tOr & CK), en die stuurden ons naar huis (11-16). We eindigde uiteindelijk op een gedeelde 9/12e plaats De gehele bracket vind je [url=http://www.cadred.org/News/Article/52750/ ][b]hier[/b][/url] De top8 van FoM 11.0: 1. [flag=fr] VeryGames - €1.250,- 2. [flag=nl] LowLandLions - €500,- 3. [flag=eu] Team Coolermaster - €250,- 4. [flag=nl] KaoS 5/6. [flag=be] Rodcad 5/6. [flag=be] Cyber Legends 7/8. [flag=be] LaCuna 7/8. [flag=be] wakers [b] Frag-o-Matic 12.0 – 12 t/m 14 februari 2010, Oktoberhallen Wieze (BE)[/b] De meest recente FoM editie. Ik zou eigenlijk niet naar deze LAN gaan, omdat ik geen team had. Ergens in december 2009 kreeg ik via shadoN te horen dat een aantal Belgen nog iemand zochten voor hun teampje voor FoM. Hun line up op dat moment was iD, EFFECT, SURE en Shifter. Uiteindelijk kon Shifter niet mee en zijn shadoN en ik samen mee gegaan. Op deze editie van FoM waren maar liefst 34 teams aanwezig en bijna alle goede teams uit de Benelux waren aanwezig. Sypher, MCA, Antwerp Aces, Believe, Gamelimited en wij. Het was ook leuk om te zien dat er een Zwitsers, een Duits en een paar Franse teams waren. Jammer genoeg bakten ze er niet veel van en lagen ze er al snel in de bracket uit. We speelden met de naam Sprookjesland, omdat we geen leuke naam konden verzinnen en een beetje undercover wilde gaan. Een paar weken voor de LAN waren we al van dit plan afgestapt en speelden we onder 32:41 (een quote uit de bijbel of zoiets). Alles verliep goed, totdat we in de tweede ronde van de bracket tegen Sypher moesten. EFFECT had pc problemen, een overhitte videokaart, en zijn pc bleef maar uitvallen. Uiteindelijk hadden we een andere pc weten te regelen waar we op konden spelen, maar toen hadden we al voor zo veel vertraging gezorgd dat we een forfeit tegen kregen. We moesten dus verder in de loser bracket. Daar moesten we eerst tegen de Zwitsers (Just-Play: rmN, bari, SwissbiT, unQ00I & ZeLjo). Ze waren een stuk zwakker dan we hadden gehoopt en we wonnen 16-4. Daarna moesten we tegen Antwerp Aces (CK, APO, tOr, Quick & ed), MCA (brains, caveman, NaD1x, foodas & mikeS) en Believe (Sunshine, fGn, ScaNTraxX, K@ka$hI & Furious) voordat we in de finale stonden. We wonnen deze drie matches met 16-7, 16-14 en 16-14. In de finale stonden we tegen Sypher en we wilde graag revanche vanwege de forfeit die ze hadden geclaimed in de upper bracket. Helaas zat dit er niet in. Op de eerste map werd het gelijk, maar na een slechte overtime van ons wist Sypher de eerste plek te halen. De gehele bracket staat op de [url=http://www.cadred.org/News/Article/92733/ ][b]cadred site[/b][/url] De top8 van FoM 12.0: 1. [flag=be] Sypher 2. [flag=be]/[flag=nl] [b]Sprookjesland (32:41)[/b] 3. [flag=be] Believe 4. [flag=nl] MCA.Tweak 5/6. [flag=be] Antwerp Aces 5/6. [flag=be] Rotate 7/8. [flag=nl] Naturals 7/8. [flag=ch] Just Play Al met al ben ik altijd met veel plezier naar een Frag-o-Matic gegaan, en ik heb nu ook alweer zin in vrijdag. Jammer genoeg zullen er niet zo veel teams zijn, maar ik denk wel dat er genoeg spannende matches gaan plaats vinden. Ik weet dat het met de jongens in mijn team sowieso gezellig gaat worden en hopelijk pakken we de eerste plaats ;) Peace en cu on, timon3i

Reacties

Mattyo schreef op 22 September 2010 - 20:14 0 thumbs
Avatar
 
leuke post timon ;)
eXOfUN schreef op 23 September 2010 - 17:54 0 thumbs
Avatar
 
me eerste lan was met timon ;D de ninja mix was opzich wel leuk maar we werden toen geoutbrained door ed met lacuna.
keviN schreef op 23 September 2010 - 18:14 0 thumbs
Avatar
 
n1 read
itons schreef op 24 September 2010 - 09:01 0 thumbs
Avatar
 
piew piew css
proximotus schreef op 24 September 2010 - 22:23 0 thumbs
Avatar
 
nice read goede blog timon!

Registreer een account om te kunnen reageren

Om te kunnen reageren op Gamelux heb je een account nodig. Lees alles over de voordelen op de registratie pagina.

-->